Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
BİZİM AKTAR MULTİMACA
BİZİM AKTAR MULTİMACA

Bizim Aktar sahibi Herbalist Yunus Ersin

 

Bağışıklık sistemimizi güçlendirmemiz gerekiyor

 

 

İnsanlarımızın korku psikolojisine sürüklememek gerektiğini, hastalıklardan korunmak noktasında vücut direncimizi artıracak nitelikte çalışmalar yapılması gerektiğini belirten Bizim Aktar sahibi Herbalist Yunus Ersin, “Şifalı bitkiler bizim tarihsel gerçeğimizdir. Bu gerçekten hareketle sağlıklı yaşam ve sağlıklı beslenmeyle, vücut direncini artıracak ürünlerle bağışıklık sistemimizi koruyarak hastalıklardan korunmamız mümkündür” dedi.

 

Nedim ODABAŞ

 

 

Dünyayı silah sanayi ile ilaç sanayinin yönettiğini, insanların bir hastalığa yakalandığında ölene kadar ilaçlara mahkum edildiğini ifade eden Bizim Aktar sahibi Herbalist Yunus Ersin, “Oysa insanlarımızı sağlıklı yaşam ve sağlıklı beslenmeye yönlendirerek, vücut direncini artıracak ürünleri kullanarak, bağışıklık sistemimizi güçlendirerek her türlü hastalıktan korumamız mümkündür. Geçtiğimiz dönemlerde ortaya çıkan domuz gribi, kuş gribi gibi vakalarla insanlarımız inanılmaz bir korku psikolojisiyle yönlendirildi. Ama bunların tamamen boş olduğu daha sonra ortaya çıktı. Biz biliyoruz ki, Müslüman günde beş defa abdest alarak hijyen noktasında tıbbın tavsiye ettiği tüm temizliğini gerçekleştirmiş oluyor. Bugün tüm dünyada insanlara korku salan virüslerden etkin şekilde korunmanın yolu da, hijyenden geçmektedir, insanlarımızın bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinden geçmektedir” diye konuştu.

 

Multi-maca

 

Bizim Aktar olarak insanlarımızın bağışıklık sistemini güçlendirecek, virüslerden koruyacak, vücut direncini artıracak ve hastalıklardan korunmasına fayda sağlayacak nitelikte şifalı bitkilerden karışımlı ürünler üretmeye devam ettiklerini, bu ürünlerle bitkisel takviyeler yaparak modern tıbba da yardımcı olduklarını kaydeden Ersin, “Son ürünümüz yine hastalıklardan korunmaya faydalı nitelikte olan multi-maca oldu. İçinde ginseng-enerji veren-, zencefil-üst solunum yolları hastalıklarında etkili, kan temizleyic i, udül hindi,- Peygamberimiz (sav)’in övdüğü bitki-, çörek otu tozu ve maca bitkisinin olduğu bu ürünümüz antibakteriyel özellikler taşımaktadır. Performans artırıcı, direnç sağlayıcı ve kuvvet vermektedir. Günlük yaşam standartlarında enerjisi düşen vücudumuzun enerjisini yerine koymaya yardımcıdır” dedi.

Dünyayı gezip dolaştığını tüm hastalıkların vücut direnci azalan insanların hastalıklara karşı koyamamasından kaynaklandığı noktasında bilgiler edindiğini ifade eden Ersin, “Korku psikolojisiyle bir yere varamayız. İnsanımızı hastalıklardan koruyacak nitelikte çalışmalar yapmalıyız. Bu ürünümüzü küçük büyük herkes kullanabilir. Şifalı bitkiler bizim tarihsel nitelikteki en önemli gerçeğimizdir. Şifalı bitkiler aynı zamanda Nebevi Tıptan bize mirastır. Bu noktada modern tıbbın şifalı bitkiler gerçeğini inkar etmemesi, kenara koymaması ve bu mirastan faydalanması gerektiğini düşünüyorum. Hatta Tıp Fakültelerimizde şifalı bitkilerden de fayda sağlanması konusunda dersler konulması gerektiğini düşünüyorum” açıklamasını yaptı.