Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
BİZİM AKTAR SAÇ BAKIM SETİ
BİZİM AKTAR SAÇ BAKIM SETİ

Bizim Aktar’dan muhteşem  saç bakım seti

 

Anadolumuzun en güzel değerlerini buluşturarak Saç Bakım Ürünü hazırladıklarını ve kısa sürede hayata geçireceklerini belirten Yunus Ersin, “Taşköprü sarımsağıyla hazırladığımız saç bakım losyonu, çörek otu kremi ve şampuanımızla bu ürünümüzün gerçekten insanlarımızın saç bakımına muhteşem katkılar sunacağını söyleyebilirim” diye konuştu.

 

Şifalı Bitkiler üzerine yaptığı çalışmalarla bir ekol haline gelen Bizim Aktar Sahibi Yunus Ersin, “Şifalı bitkiler bizim ana merkezimizde olma. Modern tıbba yaptığımız yardımlarla aslında üniversitelerde Şifalı Bitkiler üzerine kürsüler kurulmalı. Yüzbinlerce endemik bitkinin bir cennet halinde önümüze sunulduğu Anadolumuzda şifalı bitkilerden daha çok

Bizim Aktar olarak yeni bir formülle, Anadolumuzun en güzel değerlerini buluşturarak Saç Bakım Ürünü hazırladıklarını ve kısa sürede hayata geçireceklerini belirten Yunus Ersin, “Taşköprü sarımsağıyla hazırladığımız saç bakım losyonu, çörek otu kremi ve şampuanımızla bu ürünümüzün gerçekten insanlarımızın saç bakımına muhteşem katkılar sunacağını söyleyebilirim” diye konuştu.

Bitkilerin şifalı yönlerinin insanlarımızın tedavilerine yardımcı olabilmek hizmetinde daha aktif kullanılması gerektiğini belirten Bizim Aktar sahibi Herbalist Yunus Ersin, “Böyle bir çalışmanın boyut kazanması, ülkemizin her bölgesinde atıl durumda olan şifalı bitkilerimizin ekonomiye kazandırılması, vatandaşlarımızın da bilinçlendirilerek sadece bize özgü (endemik) bitkilerimizin tanınması, bilinmesi ve değerinin verilmesi noktasında önemli bir aşamayı getirir. Bir çok rahatsızlığın ilacını dışarıdan ithal ettiğimiz ve milyarlarca doları yurt dışına verdiğimiz gerçeğini de hatırlarsak, bu çalışmanın önemi ekonomik bir değer olarak ortaya çıkmaktadır. Ülkemizdeki Tıp ve Eczacılık Fakülteleri bizim gibi bitki uzmanlarıyla bir araya gelip çalıştaylarla bu çok önemli konuya nitelik kazandırabilir, fakültelerin bünyesinde dersler konulabilir, akademik çalışmalar yapılabilir ve ecdad mirasımız olan şifalı bitkiler, hayatımızın merkezine konulabilir” dedi.