Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
BİZİM AKTAR SEFERCET
BİZİM AKTAR SEFERCET

Bizim Aktar’dan iki ürün daha

 

Yaptığı  her çalışmayla ses getiren Bizim Aktar Sahibi Herbalist Yunus Ersin, şimdi de Tıbbunnebevi alanında yaptığı ürünlerle prostat  ve kısırlık tedavisinde kullanılabilecek işlere imza attı.

 

 

Yaptığı  her çalışmayla ses getiren Bizim Aktar Sahibi Herbalist Yunus Ersin, şimdi de Tıbbunnebevi alanında yaptığı ürünlerle prostat  ve kısırlık tedavisinde kullanılabilecek işlere imza attı. Sefercet ismini verdiği ürünle, prostatı engelleyen, sık sık idrara çıkma sorununa çözüm bulan Herbalist Yunus Ersin, “Senovit adlı ürünümüzle ise eklem ağrısı, kas ağrısı, yorgunluk gibi hastalıklara şifa olacak nitelikte bir çalışmaya imza atmış bulunuyoruz. Bu yaptığımız ürünler tamamen Arap tababetiyle yani Tıbbunnebevi ile ortaya çıkıyor. Prostat sıkıntısı olanlar bizden destek isteyebilirler. Bunun yanısıra kısırlıkla ilgili sperm sayısının azlığıyla ilgili de bir çalışma yürütüyoruz. Hasta sayımızdan memnunuz. Yurt içi ve yurt dışı çalışmalarımıza devam ediyoruz” açıklamasını yaptı.

Kaliteleriyle, kalite konseptleriyle ve marka güçleriyle teşhisi konulmuş hastalıklara tedavi edici yan ürünler yapmaya devam edeceklerini kaydeden Herbalist Yunus Ersin, “Her çalışmamız kendi alanında ses getiriyor. Yaptığımız çalışmalar ilimle bitkinin buluştuğu nokta olan Bizim Aktar’ın kalitesini ortaya koyuyor” diye konuştu.