Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
BİZİM AKTAR ÜÇ ÜRÜN
BİZİM AKTAR ÜÇ ÜRÜN

Hurma Poleni, Zamk-ı Arabi, Telmine Çorbası

 

Bizim Aktar’dan nitelikli ürünler

 

 

Bizim Aktar Sahibi Herbalist Yunus Ersin, bugünlerde Hurma Poleni, Zamk-ı Arabi ve Telmine Çorbası ürünleri üzerinde çalıştıklarını belirterek, “Bizim ışığımız Nebev-i Tıp, Kur’an ve Sünnet düsturlarıdır” dedi.

 

Nedim Odabaş

 

Yaptığı birbirinden güzel ürünlerle ve şifa boyutlu nitelikli çalışmalarıyla farkını ortaya koyan İlmin Bitkilerle buluştuğu, insanların şifaya kavuştuğu nokta Bizim Aktar, bugünlerde farklı ürünler üzerinde geliştirici nitelikte çalışmalar gerçekleştiriyor. Bizim Aktar Sahibi Herbalist Yunus Ersin, modern tıbba destekleyici nitelikteki ürünlerinin kalitesini ortaya koyduklarını, bakanlıktan bu noktada bir çok ürünlerine gıda sertifikası aldıklarını dile getirerek, “Bugünlerde Hurma Poleni üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Arap kültüründe çok kullanılan Türkiye’de bilinmeyen, ama kısırlık dahil olmak üzere bir çok rahatsızlığın giderilmesinde yardımcı olan Hurma Poleni, Mısır, Tunus, Fas, Cezayir  gibi ülkelerde tüketilmektedir. Arapların yardımcı tedavi ürünü olarak kullandıkları bu ürün artık Bizim Aktar’da olacak” dedi.

Bumun yanında Etiyopya ve Afrika’da çokça tüketilen bir çok hastalıklarda etkili bir ürün olarak kullanılan Zamk-ı Arabiyi de Bizim Aktar olarak piyasaya süreceklerini dile getiren Yunus Ersin, “Afrika Günlüğü olarak bilinen bu ürün çam sakızı familyasından bir ürün. Bu ürün kalitesiyle, kalite konseptiyle yine Bizim Aktar’da çok önemli bir şifa boyutunu ortaya koyacak” diye konuştu.

Üçüncü ve en önemli ürünlerinden birisinin de Resulullah (sav) Efendimizin bir seferinden dönüşünde sahabilerine yaptığı Telmine Çorbası’nın özünü bal ile birlikte hazırlamak olduğunu dile getiren Yunus Ersin, “Bunu da çok nitelikli ve kaliteli şekilde hazırlayarak insanlarımızın faydasına sunacağız. Bizim ışığımız Kur’andır, bizim ışığımız sünnettir. Peygamber Efendimiz (sav)’in bu çok önemli şifa kaynağını insanlarla buluşturmaktan gerçekten memnuniyet duyacağız” açıklamasını yaptı.